• G5 Masaj Terapisi
    #
  • G5 Masaj Terapisi

Cihaz ismini G5 aletinden alıp G5 Masajı denilmektedir. Her cilt tipine uygun başlıkları vardır. G5 masaj terapisi ve g5 masaj fiyatları için okuyalım..


Sosyal Medya Paylaşım

Cihaz ismini G5 aletinden alıp G5 Masajı denilmektedir. Her cilt tipine uygun başlıkları vardır. Uygulama yapılırken bitkisel yağlar kullanılarak, G5 Masaj aletinin daha başarılı sonuçlar vermesi sağlanır.


G5 Masajı Nasıl Yapılır?

Masaj konusunda uzman ve bölgesel zayıflama uygulama yöntemlerinde deneyimli kişiler tarafından uygulanır. Uygulama yapan uzman, işlem yapılacak bölgeye cihazla titreşim vererek, kuvvetli itme uygular. Bu titreşim ve itme kuvveti yağların yakılmasını sağlar. Uygulama sonunda zayıflama, toparlama ve selülit problemleri tedavi edilir. G5 Masajı Faydaları Kan dolaşımındaki düzensizlikler ve yağ dokusunun artması vücutta selülit denilen portakal kabuğu görünümlü, vücutta istenmeyen görüntülere sebep olur. G5 Masajı ile kan dolaşımı hızlandırılır, kaslar kuvvetlendirilir. Kas ağrılarının azalmasında etkilidir. Ciltte de gözle görünür faydalar sağlamaktadır. Cildin sıkılaşmasını sağlar ve esneklik kazandırır. Metobolizmayı hızlandırıp, bedendeki yorgunlukları giderip, bedenin dinlenmesini sağlar. Vücudu toparlar, sıkılaştırır ve damarları açar.


G5 masaj terapisi Hangi Bölgelere Uygulanır?

Kalça, popo ve üst bacak bölgelerinde oldukça etkilidir. Vücudun tüm bölgelerinde de etkilidir. G5 Masajı Seansları Kişilerin vücutlarının değerlendirilmesi ile seanslar belirlenir. 10 seans olarak belirlenir. Seanslar 30 dakikadır. Uygulama tekniğinde itme kuvvetini etkili şekilde uygular. Kişinin şikayetlerine ve problemlerine göre, G5 Masaj aleti ile diğer bölgesel zayıflama cihazları ile desteklenerek çözümün çok daha hızlı olması sağlanır. G5 Masaj Aleti, tek başına da başarılı sıkılaştırma ve zayıflama sağlar. Problemlerin fazlalığına göre, kişiyi daha kısa sürede mutlu etmek için diğer zayıflama ve sıkılaştırma cihazları ile destek yapılmaktadır.

Kategori
: Bütün Hizmetler
Kod
: LPS025
Gösterim
: 388
Tarih
: 26.5.2017 13:23